ZIMSKA PRAVLJICA

Predpraznični čas smo si popestrili z ogledom lutkovne predstave.

Lutkarici iz Lutkovnega gledališča “Teater za vse”,

sta nam zaigrali čudovito zgodbico z naslovom “ZIMSKA PRAVLJICA”.

Pravljica pripoveduje o…

Maša in Janko sta si zelo želela, da bi zapadel sneg, saj bi se rada kepala, sankala in naredila snežaka. Želja se jima uresniči, kar pa ni najbolj pogodu kosu in sinički, saj težko najdeta zavetje in hrano. Tudi kužka se najprej zelo veselita snega, potem pa ju prične zebsti. Maša in Janko pa uživata v snežnih radostih in seveda naredita imenitnega sneženega moža. Ponoči pa ta snežak oživi in pomaga kosu, siničku in svetuje tudi kužkoma.

Otroci so med predstavo začutili čarobnost spreminjanja pokrajine v čisto belino.

Naj se vsem uresničijo skrite želje.

Lep predpraznični pozdrav.

Komentarji so izklopljeni za ZIMSKA PRAVLJICA

Uvrščeno v Nerazvrščeno

Komentiranje je onemogočeno.